• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

ديدارهاي رسمي

شنبه, 15 مرداد 1390 23:00

مريم رجوي كه براي شركت در كنفرانسهايي پيرامون حفاظت اشرف و وظايف سازمان ملل وارد ژنو شده است هنگام ورود از سوي تعدادي از پارلمانترها و شخصيتهاي سياسي سوئيس مورد استقبال قرار گرفت.
  وي همچنين روز دوشنبه هفده مرداد، با حضور در جمع هموطنان آزاده كه بيش از 100روز است در مقابل مقر ملل متحد در ژنو براي حفاظت از اشرف تحصن كرده اند، سخناني ايراد كرد.

یکشنبه, 16 مرداد 1390 23:00

ژنو ـ كوپه ـ 17مرداد1390
مريم رجوي در سفر خود به سوييس، براي اداي احترام به شهيد بزرگ حقوق بشر، دكتر كاظم رجوي در محل شهادت او بدست ديپلمات تروريستهاي رژيم آخوندي در كوپه،  در حومة ژنو حضور يافت و با نثار گل بر شهادتگاه  اين شهيد گرانقدر مقاومت ايران، ياد‌ او را گرامي داشت.

پنج شنبه, 05 خرداد 1390 19:19

فراخوان اروپايي ـ  آمريكايي  در حمايت از راهحل اروپا  براي اشرف
سياستمداران اروپايي و آمريكايي در يك  كنفرانس در پارلمان اروپا در بروكسل، سازمان ملل متحد، اتحاديه اروپا و آمريكا  را به اقدام فوري براي دستيابي به راه حل دراز مدت و مسالمت آميز براي حل مساله اشرف  فراخواندند.
شركت كنندگان آمريكايي و اروپايي در حمايت از راه حل پارلمان اروپا براي اشرف اتفاق نظر داشتند و بر ضرورت  خاتمه دادن به سركوب ساكنان اشرف و از جمله خروج نيروهاي عراقي از اشرف،  لغو محاصره و  شروع تحقيقات بين المللي در مورد كشتار هشت آوريل تاكيد كردند.

چهارشنبه, 15 تیر 1390 20:54

رئيس جمهور برگزيده مقاومت خانم مريم رجوي , براي ديدار و گفتگوي پارلماني وارد رٌم , پايتخت ايتاليا شد

پنج شنبه, 29 ارديبهشت 1390 20:45


در كنفرانسي كه توسط نمايندگان مجلس فرانسه از گروههاي مختلف روز چهارشنبه 28ارديبهشت برگزار گرديد، بيانيه اكثريت نمايندگان مجلس ملي فرانسه در حمايت از مردم و مقاومت ايران و براي حفاظت از اشرف به مريم رجوي تقديم شد.
اكثريت مجلس ملي فرانسه در بيانيه خود اعلام كردند: محاصره غيرانساني افراد حفاظت شده تحت كنوانسيون چهارم ژنو در اشرف و تعرض نيروهاي عراقي و ايراني براي نابودي آنها از مصاديق جنايت جنگي است.

عكس از فليكر