• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

ديدارهاي رسمي

دوشنبه, 22 آذر 1389 23:00

مسئولان كميته فرانسوي براي ايران دمكراتيك با مريم رجوي در محل اقامت ايشان در اورسورواز ديدار كردند.
در اين ديدار آقايان؛ آلن ويوين، وزير پيشين دولت فرانسه  ـ سناتور ژان پير ميشل عضو سناي فرانسه و  فرانسوا كولكومبه قاضي و نماينده پيشين مجلس ملي فرانسه، مسئولان كميتة فرانسوي براي ايران دمكراتيك محدوديتها و اقدامات سركوبگرانه اي را كه بر اشرف تحميل ميشود را محكوم  كردند.

چهارشنبه, 10 آذر 1389 23:00

بروكسل ـ سمپوزيوم بين المللي حقوقدانان در حمايت از اشرف، با حضور مريم رجوي در بروكسل مقر اتحاديه اروپا برگزار شد.
در اين سمپوزيوم برجسته ترين حقوق دانان بين المللي  از آمريكا و اروپا سخنراني كردند و نظريات حقوقي خود را در مورد موقعيت حقوقي مجاهدان اشرف و وظايف جامعه بين المللي، بويژه مسئوليتهاي اخص دولت آمريكا و سازمان ملل متحد  در حفاظت از اشرف و اجراي كنوانسيونهاي بين المللي ارائه دادند.متخصصان ارشد حقوق بين الملل بر موقعيت حقوقي مجاهدان اشرف بعنوان افراد حفاظت شده تحت كنوانسيون چهارم ژنو تاكيد كردند  و انتقال حفاظت اشرف به دولت مالكي را نقض تعهدات آمريكا دانستند.

چهارشنبه, 03 آذر 1389 18:19


در پي فشارهاي ضدانساني و جنايتهاي فاشيسم مذهبي و مزدوران گشتاپوي آخوندها و كميته سركوب اشرف در نخست وزيري مالكي،
5000شهردار فرانسوي، شامل 200سناتور شهردار و نماينده مجلس ملي فرانسه، همراه با 13رئيس منطقه از مناطق 26گانة جمهوري فرانسه، به حمايت از حقوق مجاهدان اشرف، نماد شرف و آزادي ملت ايران برخاستند. و شهر اشرف را به عنوان شهر خواهر براي 5000شهر در جمهوري فرانسه اعلام كردند.
فرانسوا لوگاره شهردار منطقه يك پاريس حوالي ظهر امروز، لوح بيانية 5000شهردار فرانسوي و اسناد امضا شده توسط آنان را در سالن شهرداري منطقه اول پاريس به مريم رجوي، تقديم كرد.

سه شنبه, 09 آذر 1389 23:00


امروز چهارشنبه دهم آذرماه، مريم رجوي بر اساس دعوت نمايندگان پارلمان اروپا در اجلاسي در اين پارلمان به مناسبت تصويب قطعنامه حمايت از اشرف در در پارلمان حضور يافت.
در ساعت 2بعدازظهر، نائب رئيس پارلمان در راس هياتي از نمايندگان از رئيس جمهور برگزيده مقاومت استقبال كردند.
شخصيتهاي حاضر در هيات استقبال از مريم رجوي را نمايندگاني از مهمترين گروههاي سياسي پارلمان اروپا تشكيل ميدادند.  
متعاقبا اجلاسي به مناسبت قطعنامه 25نوامبر پارلمان اروپا در حمايت از حقوق مجاهدان اشرف برگزار شد. كه سخنران ويژه آن مريم رجوي بود.
در اين اجلاس نمايندگان از گروههاي سياسي مختلف پارلمان، پيرامون تهديد مبرم رژيم ولايت فقيه براي صلح و امنيت جهان و ضرورت حمايت از تغيير دمكراتيك در ايران سخن گفتند .

یکشنبه, 22 فروردين 1389 17:43

 عصر روز شنبه 21فروردين آقاي ژان پير مولر شهردار شهر ماني آن وكسن، معاون اول شوراي استان والدواز در راس هياتي از اعضاي شوراي شهر ، با خانم مريم رجوي در اورسورواز ديدار كرد.ميهمانان مقاومت ايران در ورود به مقر شورا  از جانب اعضاي حاضر در مقر شوراي ملي مقاومت ايران و هواداران مقاومت مورد استقبال قرار گرفتند.

خانم رجوي در سخناني خطاب به شهردار ماني آن وكسن و هيأت همراهش گفت:
 آقاي شهردار ژان پير مولر، خانمها و آقايان، اعضاي شوراي شهر ماني آن وكسن،دوستان عزيز؛
مفتخرم كه ما امروز از شما در اورسورواز  در مقر شوراي ملي مقاومت ايران استقبال ميكنيم.
چرا كه شما براي ما و مجموعه مقاومت ايران بسيار بالاتر  و نزديكتر از يك دوست هستيد.

عكس از فليكر