• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

اطلاعيه ها

شنبه, 13 تیر 1394 10:48

پاريس- كنفرانس «اسلام دموكراتيك و بردبار عليه ارتجاع و بنيادگرايي»

12تیر۱۳۹۴

بيانيه كنفرانس: به رسميت شناختن مقاومت ايران به رهبري مريم رجوي نه تنها خواست مردم ايران بلكه نياز صلح و آرامش در منطقه و يك گام ضروري براي شكست دادن پديده شوم بنيادگرايي است.
جمعه شب 12تير (3ژوييه)مريم رجوي، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران اعلام كرد مسلمانان جهان چه شيعه و چه سني دشمن واحدي دارند كه بنيادگرايان حاكم بر ايران هستند. او تأكيد كرد: «سيلاب خون و آتشي كه افراطي‌گري تحت نام اسلام جاري كرده است، قابل پايان‌دادن است و راه تحقق اين هدف همبستگي با مقاومت و مردم ایران و ايستادگي تمام عيار در برابر ولايت فقيه و همدستان آن مانند بشار اسد و جریاناتی است که در عراق و یمن و لبنان و سوریه تابع ولایت فقیه و مجری سیاستهای آن هستند».
مریم رجوي، سخنران ويژه كنفرانس «اسلام دموكراتيك و بردبار عليه ارتجاع و بنيادگرايي» در پاريس بود كه به دعوت و حمايت كميته مسلمانان فرانسه در دفاع از حقوق اشرفيها به مناسبت ماه مبارك رمضان برگزار شد.

شنبه, 06 تیر 1394 17:32

اطلاعية دبيرخانة شورای ملی مقاومت ایران
اجلاس مياندوره‌يي شوراي ملي مقاومت ایران در روزهاي 27 و 28 خرداد با حضور مریم رجوی، رئيس‌جمهور برگزيدة شورا برگزار شد.

سه شنبه, 26 خرداد 1394 08:07

كنفرانس «خاورميانه در آتش افراطي گري ديني- نقش مخرب رژيم ايران ، ريشه‌ها و راه‌حلها»

روز يكشنبه 24خرداد (14ژوئن)مريم رجوي، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران، در كنفرانسي تحت عنوان «خاورميانه در آتش افراطي گري ديني- نقش مخرب رژيم ايران، ريشه‌ها و راه‌حلها» با شركت شخصيتهاي سياسي از كشورهاي مختلف جهان به ويژه كشورهاي عربي و اسلامي، گفت: استراتژي آمريكا در مقابله با گروه داعش، به نتيجه‌یي نرسيده است زيرا منشأ اصلي بنيادگرايي يعني رژيم ايران را ناديده گرفته و بر دخالت آن در عراق و سوريه چشم بسته يا با آن همراهي كرده است. رژيم ايران، مسلح شدن و قدرت‌گرفتن نيروهاي ملي و عشاير عراقي را كه تنها راه خروج عراق از بن بست كنوني است را براي خود صدبار خطرناكتر از داعش مي‌داند و به هر ترتيب از اين كار جلوگيري مي‌كند.

جمعه, 29 خرداد 1394 10:28

انتقال 22زنداني براي اجراي حكم مرگ در شيراز و صدور حكم اعدام براي 10 زنداني ديگر در زاهدان
دژخيمان خامنه اي درآستانه ماه مبارك رمضان، دست كم 32زنداني را به دار اويختند.
 در روز سه شنبه 26خرداد، 25زنداني در يك اقدام سبعانه به طور جمعي در زندان گوهردشت كرج اعدام شدند. روز پيش از آن نيز چهار زنداني ديگر در زندان مركزي اين شهر به طور جمعي اعدام شدند.
در روز 26 خرداد همچنين يك زنداني در زندان وكيل آباد مشهد و يك زنداني در اقليد (استان فارس) اعدام شدند. در روز 27خرداد يك زنداني تبعه افغانستان در ساري اعدام شد. اعدامهاي زندانيان در شهرهاي اقليد و ساري در ملأ عام صورت گرفت.

شنبه, 23 خرداد 1394 15:48

سخنراني مريم رجوي ”ايران دموكراتيك و غيراتمي با سرنگوني ولايت فقيه”

600پارلمانتر و شخصيت تراز اول سياسي از 5 قاره جهان در اين  گردهمايي شركت مي كنند

روز شنبه 23خرداد (13ژوئن) بيش از600تن از قانونگزاران و شخصيتهاي سياسي تراز اول از تمايلات مختلف سياسي و حقوقدانان برجسته در گردهمايي عظيم ايرانيان و حاميان مقاومت ايران در پاريس شركت ميكنند. اين گردهمايي زير عنوان «متحد عليه بنيادگرايي اسلامي و تروريسم، تغيير رژيم توسط مردم و مقاومت ايران» با شركت شخصيتها و هياتهايي از 70 كشور از 5قاره جهان از ساعت 1300 در سالن ويلپنت در پاريس آغاز مي شود.

عكس از فليكر