• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

پيامها

شنبه, 21 بهمن 1391 06:14

ساعت 5 و 45 دقيقه بامداد امروز به وقت محلي، كمپ ليبرتي مورد تهاجم موشكي و خمپاره اي قرار گرفت. تا كنون 6 تن از جمله يك زن شهيد و  بيش از 50 تن مجروح شدند. حال مجروحان وخيم است و شمار شهدا ممكن است افزايش يابد. يكي از اين 6 تن دو ساعت بعد از حمله بدليل تاخير در انتقال به بيمارستان به شهادت رسيد. اسامي شهيدان عبارتند از پوران نجفي، يحيي نظري، اكبر عزيزي، مصطفي خسروي، مهدي عابد و هادي شفيعي.
كمك رساني و آمبولانس براي حمل مجروحان در ساعات اول وجود نداشت. ژنراتور كلينيك عراقي هم مورد اصابت واقع شده و برق آن قطع شده است و هيچ كارآيي ندارد. نخست وزيري عراق به نيروهاي عراقي دستور داده بود كه از انتقال مجروحان به بيمارستان توسط خودروهاي معدودي كه ساكنان از اشرف به ليبرتي برده اند جلوگيري كنند.

یکشنبه, 15 بهمن 1391 11:28

با درود به روان پاك مادر طاهره خياباني، درگذشت او را در آستانة فرارسيدن عاشوراي مجاهدين حماسه شهادت سردار خياباني و اشرف شهيدان در 19بهمن 1360به خانوادة خياباني بويژه به خواهران مجاهد، لعيا و مينا خياباني و همچنين به مردم تبريز و مجاهدين ليبرتي و اشرف تسليت ميگويم.
فراتر از داغ و درد شهادت فرزندان، اين مادر بزرگوار، ناملايمات و سختيهاي بسياري را   بخاطر فشارهاي رذيلانه رژيم آخوندي را تحمل كرد. اما اين فشارها نتوانست خللي در وفاداري و دفاع او از آرمانهاي فرزندان مجاهدش وارد كند و تا پايان عمر در اين مسير پايدار و ثابت قدم ماند.

پنج شنبه, 12 بهمن 1391 17:37

آقاي رئيس، دوستان گرامي
اجازه بدهيد در ابتدا به لرد كينگ، دوست بزرگ مقاومت ايران اداي احترام كنم. خاطره او و تلاش بي وقفه اش براي مردم ايران و ساكنان اشرف هميشه با ما خواهد بود.

حضار محترم،

از توجه شما به بحران ايران و مساعيتان در حمايت از راهحل آن سپاسگزاري ميكنم.
شرائط داخلي، منطقهيي و بينالمللي كنوني در رابطه با ايران، گواهي ميكند كه مسيري كه كميته پارلماني بريتانيايي ايران آزاد در سالهاي گذشته پيموده كاملاً صحيح و ضروري بوده است. و از همه مهمتر در داخل ايران، مانع پيشرفت جامعه فاشيسم ديني حاكم است. مانع گسترش روابط مردم ايران با جهان همين رژيم است و مانع شكوفايي روابط اقتصادي و فرهنگي ايران با جهان غرب آنها هستند. به همين دليل مقاومت ايران پيوسته گفته است كه راه حل تغيير رژيم است. و كليد تغيير در دست همين مقاومت است. اگر راه ديگري در برابر بنيادگرايي هدايت شده توسط ملاها وجود داشت، تاكنون به ثمر رسيده بود.

پنج شنبه, 12 بهمن 1391 17:42

در پايان چهار روز برنامه همياري با سيماي آزادي كه از روز هفتم تا يازدهم بهمن از سيماي آزادي، تلويزيون ملي ايران پخش شد، مريم رجوي طي پيامي، مشاركت گسترده و اشتياق هموطنان و ياران مقاومت از داخل و خارج ايران در  اين برنامه را ستود و احساس مسئوليت آنان را نمود ديگري از اعتلاي روحيه مبارزاتي جامعه ايران در مرحله سرنگوني رژيم ولايت فقيه توصيف كرد.

 

 

 

 

 

 

 

جمعه, 06 بهمن 1391 16:46

مريم رجوي با درود به روان پاك مجاهد خلق غلامحسين صادقي، و با تسليت به همرزمانش در اشرف و ليبرتي، به ويژه فرزند مجاهدش محمد صادقي،  گفت: سلام و رحمت حق بر مجاهد صديق «حاج صادقي» كه در قيام به مجاهدت در برابر در دو ديكتاتوري و در طريق صدق و فدا به حنيف و مسعود دل سپرد و تا به آخر  به عهد خود با خدا و خلق وفا كرد.
مجاهدي والامقام كه نور ايمان و فضيلت، تواضع و گرماي عواطف انسانياش احترام و صميميت بر ميانگيخت. در مبارزه و مجاهدت نمونهيي از سرزندگي بود و  در پايداري و رزمندگي در صف مقدم نبرد، هيچ مانعي ـ نه سن و سال و نه بيماري ـ را به رسميت نميشناخت و هرچه شرائط بغرنجتر و دشوارتر ميشد براي تغيير محيط برانگيختهتر بود.

عكس از فليكر