• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

انعكاسات خبري

سه شنبه, 05 فروردين 1393 19:23

سايت گراند ريپورت - 25 فوریه ۲۰۱۴
ایرانیان خارج از کشور در اسکاندیناوی از سازمان ملل مصرانه میخواهند تا از دموکراسی در ایران حمایت کند
ایرانیان مقيم اسکاندیناوی از جمله نمایندگان ۶۰ انجمن و جامعة ایرانی روز سه شنبه به جامعه بین‌المللی فراخوان دادند تا روابط خود با رژیم ايران را قطع و از تغییر دموکراتیک در ایران تحت پلاتفرم رهبر اپوزيسيون، مریم رجوی حمایت کنند.

پنج شنبه, 07 فروردين 1393 19:18

آفتن پستن – 27فوريه 2014
رودی جوليانی به همراه تعدادی از سياستمداران برجسته، اين هفته در برنامه‌هایی که توسط شورای مقاومت ايران در اسلو برگزار شده بود، شرکت كرد. او اشاره می‌کند:" گذار به دموکراسی در ايران بايد آماده شود".
رودی جوليانی شهردار سابق نيويورك، روز چهارشنبه در مرکز شهر اسلو در جلسه‌يی برای صدها تن از ايرانيان تبعيدی سخنرانی کرد. اين شهردار سابق نيويورک به آفتن پستن می‌گويد:" علت اين‌که من و تعداد بيشماری از سياستمداران غربی درگير اين پرونده هستيم اين است که ايران  مهمتر از آن است که به دست رژيم ملاها سپرده شود".

چهارشنبه, 07 اسفند 1392 20:03

خبرگزاري رويتر 7/12/92: خانم رجوي وضعيت اسف انگيز حقوق‌بشر در ايران، دخالتهاي تهران در سوريه و ضرورت اقدامات براي برخورد با تهديد اتمي رژيم آخوندها را برجسته كرد
   اسلو - خانم مريم رجوي رئيس‌جمهور منتخب شوراي ملي مقاومت ايران در ملاقات با اعضاي كميته دائمي روابط خارجي و دفاع پارلمان نروژ و ديگر اعضاي كميته‌هاي پارلمان نروژ در روز چهارشنبه موضوعات مربوط به ايران را مورد گفتگو قرار داد. خانم رجوي در اظهاراتش براي پارلمانترهاي نروژي وضعيت اسفبار حقوق‌بشر در ايران از جمله افزايش چشمگير اعدامها را مورد بررسي قرار داد. او گفت: حسن روحاني از روز اول بخشي از رژيم ايران بوده و هر تصويري كه او را فردي هوادار رفرم و ميانه‌روي نشان دهد سرابي بيش نيست...

چهارشنبه, 07 اسفند 1392 20:11

روزنامه وگ چاپ نروژ  7/12/92 :« مريم رجوي يک ايران دموکراتيك با احترام به رعايت حقوق بشر و بدون سلاح اتمي را ‌وعده ميدهد. البته اين اتفاق نخواهد افتاد، بدون اينکه آخوند‌ها سرنگون شوند. اين رژيم قادر به هيچگونه رفرمي در درونش نيست.در جلسه انستيتو صلح كه روز دوشنبه برگزار شد، برضرورت تحريمهاي سخت تر براي تغيير رژيم ايران تاکيد شد.براي خانم رجوي حرکت کردن در جهت مخالف باد، يک كار هميشگي شده است. او تمام زندگي‌ خود را صرف مبارزه كرده است.

سه شنبه, 29 بهمن 1392 22:40

اولين كنوانسيون عمومي ايرانيان خارج كشور در پاريس در طاق لادفانس برگزار گرديد.نمايندگان بيش از 300 انجمن ايراني اروپا, ايالات متحده, كانادا و استراليا حمايت خود را از «سرنگوني ديكتاتوري مذهبي در تماميت آن به عنوان تنها راه استقرار آزادي و جمهوري دمكراتيك و لائيك در ايران » ابراز داشتند.

عكس از فليكر