• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

پيامها

شنبه, 23 آبان 1394 18:53

از جانب مردم و مقاومت ایران برای آزادی و دموکراسی، حملات تروریستی و قتل عام مردم بی‌دفاع در پاریس را قویاً محکوم می‌کنم. این حمله را که مصداق جنایت علیه بشریت است، به رئیس‌جمهور، دولت و مردم فرانسه تسلیت می‌گویم و با مردم فرانسه به‌ویژه خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی می‌کنم. قلب ما امروز با شما، ملت فرانسه است.

مردم ایران که ۳۷ سال است تحت حاکمیت دیکتاتوری مذهبی و تروریستی آخوندی، یعنی پدرخوانده داعش قرار دارند، داغ و تلخی این جنایتها را در عمق وجود خود حس می‌کنند و مردم فرانسه و احساساتشان را در اين لحظات سخت ‏كاملاً درك مي‌كنند و با شما همدردند.

پنج شنبه, 21 آبان 1394 12:30

پيام مريم رجوي به جلسه درباره نقض حقوق بشر درايران در سناي ايتاليا
به دولتهاي غرب هشدار مي‌دهيم كه با فشردن دست روحاني، ملاها را در كشتار مخالفان در ايران و كشتار مردم منطقه تشجيع نكنيد

چهارشنبه, 13 آبان 1394 16:23

مادر قهرمان و مجاهد فاطمه عباسي كه در امداد پزشكي ليبرتي بستري بود 5روز پس ازشوك حمله جنايتكارانه موشكي درگذشت و به كاروان شهيدان پيوست.
مريم رجوي فقدان اين مادر قهرمان را به چهار فرزند مجاهدش در ليبرتي ، خواهران مجاهد بتول و ليلا مولايي و برادران مجاهد ابوالفتح و مجيد مولايي تسليت گفت  و براي آنها آرزوي صبر و شكيبايي، و براي اين مادر  بزرگوار مجاهد، غفران و رحمت حق مسألت كرد.

چهارشنبه, 20 آبان 1394 18:58

مريم رجوي، درگذشت فيلسوف نامدار فرانسه، آندره گلوكسمن را به ‏مردم فرانسه به‌ويژه به همسر و فرزند او تسليت گفت و او را از مظاهر ستودني انديشه و فلسفه معترض ‏توصيف كرد كه كنار آمدن با رژيمهاي استبدادي را نپذيرفته است.
وي افزود: از كارزار براي نجات آوارگان جنگهاي جنوب شرقي آسيا تا اعتراض به سركوب و كشتار در چچن، ‏بوسني و سوريه همه جا او عليه مستبداني بود كه خود در آخرين اثرش آنها را آدمخوار ناميده بود. اما آنچه ‏به‌ويژه در خاطرة مردم ايران هميشه باقي خواهد ماند دفاع پرشور اين فيلسوف انسان‌دوست از مجاهدان آزادي ‏در اشرف است. هنگامي كه گفت «اگر بگذاريم كه جنايت عليه اشرف در عراق ادامه يابد، يك برگ سفيد به ‏همه ديكتاتورهاي جهان، به‌ويژه به رژيم مذهبي ايران، مي‌دهيم»، در حقيقت نهيب و فراخواني عليه ‏وجدانهاي خيانت‌شده و تفكرات تسليم‌شده به مماشات با ديكتاتوريها بود. ‏

چهارشنبه, 29 مهر 1394 08:13

پيام مريم رجوي به كنفرانس درمجلس عوام انگلستان- 27مهر1394

اعضاي محترم مجلسين عوام و اعيان،
حضار محترم!
به همه شما درود مي‌فرستم. دفاع شما از حقوق بشر سركوب‌شدة ايران ماية دلگرمي براي هم‌ميهنان من است. آنها همين هفته پيش از حلق‌آويز يك دختر 23 ساله و يك پسر جوان كه هنگام جرم انتسابي فقط 17 سال داشتند، شوكه شدند.
ماشين برنامه‌ريزي شدة اعدامهاي روزانه، سلب تمام آزاديهاي فردي و اجتماعي هموطنان من و تحميل انواع مجازاتها و محدوديتها به آنها را از نظرها دور داشته؛ نظير محكوميت دو شاعر به 20 سال زندان به خاطر نوع شعرشان يا محكوميت يك فيلم‌ساز به 6 سال زندان و 240 ضربة شلاق. اين وقايع هولناك، اين سركوب بي‌وقفة زنان و جوانان ايران، مهمترين‌ وجه سياستي است كه خصلت آن بي‌ثبات‌كنندگي و خونريزي است.

عكس از فليكر