• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

پيامها

جمعه, 24 مهر 1394 15:57

حكومتها‌، هر قدر هم كه مثل رژيم ايران قساوت به خرج بدهند و خون بريزند، رفتني هستند. اما آنچه هميشه باقي است، دوستي ملتهاي آلمان و ايران است
دولتهاي غرب ديگر نمي‌توانند به بهانة بي‌اعتبار كمك به ميانه‌روي در رژيم ايران سكوت خود نسبت به نقض فاحش حقوق بشر ايران و دخالت اين رژيم در سوريه و عراقرا توجيه كنند

دوشنبه, 06 مهر 1394 15:48

آخوند روحاني نمايندة مردم ايران نيست. او و رژيمش، قاتل مردم ايران و عامل اصلي بحران در منطقه هستند.   
اين رژيم، غاصب حق حاكميت مردم ايران است و هيچيك از نمايندگانش، مشروعيت ندارند و بايد از مجامع بين‌المللي اخراج شوند

هموطنان،
ياران مقاومت!
از راه دور به همة شما كه عليه حضور رئيس جمهور رژيم نامشروع و ضدبشري ولايت فقيه در آمريكا و در سازمان ملل به اعتراض برخاسته‌ايد، سلام مي‌كنم.
در اين لحظه، دهها ميليون هموطن ما در داخل ايران، در خروش شما، صداي حبس شده در سينه‌ها و فريادهاي در گلو شكستة خود را مي‌شنوند و زبان حالشان تقدير و تحسين شماست كه با بلندترين صدا اعلام مي‌كنيد كه:
 اين رژيم، غاصب حق حاكميت مردم ايران است و هيچيك از نمايندگانش، مشروعيت ندارند و بايد از مجامع بين‌المللي اخراج شوند.
فرستادة ولايت فقيه به ملل متحد، بخشي از رژيمي است كه حياتش فقط با اعد‌امهاي روزانه، شكنجة زندانيان، سركوب زنان، غارت دارايي جامعه و تروريسم و ويرانگري در منطقه تأمين مي‌شود. او بر سر سهم خود از قدرت با جناح ديگر رقابت مي‌كند، اما بر سر اعدام جوانان ايران كه آمارش در نيمه اول امسال به 700 مورد رسيده و بر سر صدور تروريسم، با خامنه‌اي همراه است.
در دوران آخوند روحاني كه مدعي ميانه‌روي است، بيلان‌ نقض حقوق بشر در همة زمينه‌ها بيشتر شده است. تظاهرات معلمان و كارگران، با دستگيري و اخراج، پاسخ داده مي‌شود، وكلا، مدافعان حقوق بشر، وبلاگ‌نويسها، خبرنگاران، مسلمانان اهل سنت، مسيحيان، كشيشها، يهوديان، دراويش، بهايي‌ها، كردها، بلوچها و عربها زنداني مي‌شوند و زنان و جوانان هر روز حقوق و آزاديشان پايمال مي‌شود.

چهارشنبه, 21 مرداد 1394 15:47

هم‌ميهنان عزیز
خانواده‌هاي شهيدان و زندانيان سياسي
در بيست و هفتمين سالگرد قتل عام سي هزار زنداني سیاسی، ياد آن زنان و مردان دلير را که مظاهر تابان ايستادگي در برابر فاشيسم ديني‌اند، گرامي ‌مي‌داريم
در سال 1367 خميني دژخيم، بعد از پذیرش آتش بس، فتواي قتل عام گروه گروه زندانيان مجاهد و مبارز را صاد‌ر كرد.  چرا که آن قهرمانان حاضر نشدند در برابر دیکتاتوری دینی تسلیم شوند. ايستادند و حماسهة بزرگي در تاريخ ايران خلق كردند.
امروز مردم جهان با ديدن تصاوير جنايات گروه داعش از سفاكيت ارتجاع مذهبي برانگیخته می‌شوند. اما سه دهه پيش، اين خميني دژخيم بود كه با كشتار هزار هزار جوانان ايران، و با صدور احكام جنون‌آساي خود، اساس اين بربريت را بنا كرد.
در آن زمان، خامنه‌اي ولي فقيه كنوني، رئيس جمهور رژيم بود و دربارة اين قتل‌عام علناً مي‌گفت: «ما اعدام مي‌كنيم و با اين مسأله شوخي نمي‌كنيم». در همان زمان، آخوند روحاني رئيس جمهور كنوني رژيم، معاون جانشين فرمانده كل قوا يعني يكي از گردانندگان بالاي حكومت بود.
اين بخشي از واقعيت قتل‌عام زندانيان سياسي است كه هر دو جناح رژيم در ارتكاب آن، مشاركت داشته‌اند.

یکشنبه, 08 شهریور 1394 18:48

شخصیتهای محترم،
حامیان و هواداران مقاومت ایران در آلمان،
هموطنان عزیز،
به همه شما درود می فرستم.
در بيست و هفتمين سالگرد قتل عام سي هزار زنداني سیاسی، ياد آن زنان و مردان دلير را که مظاهر تابان ايستادگي در برابر فاشيسم ديني‌اند، گرامي ‌مي‌داريم.
در سال 1367 خميني دژخيم، بعد از پذیرش آتش بس، فتواي قتل عام گروه گروه زندانيان مجاهد و مبارز را صاد‌ر كرد.  چرا که آن قهرمانان حاضر نشدند در برابر دیکتاتوری دینی تسلیم شوند. ايستادند و حماسة بزرگي در تاريخ ايران خلق كردند.

شنبه, 17 مرداد 1394 14:06

مجاهد اشرفي، محمد هادي تعالي، با بيش از 40سال سابقه مبارزه در برابر دو ديكتاتوري، ظهر امروز در اثر ابتلا به سرطان ريه و لطمات جانكاه محاصرة ضد انساني پزشكي در اشرف و ليبرتي در بيمارستان در آلباني جان باخت و به ديگر همرزمان شهيدش پيوست. وي  از مصدومان حملات وحشيانه 6و7مرداد سال 88 به اشرف بود كه در آبان 93 براي معالجه به آلباني منتقل و در بيمارستان بستري شد.
مجاهد خلق هادي تعالي فرزند دلير مردم كازرون، متولد اسفند 1333، از دهه50 به هواداري از مجاهدين برخاست و به همين خاطر توسط ساواك دستگير و متعاقبا از كارخانه يي كه در آن كار مي‌كرد اخراج شد. وي در سالهاي قيام و انقلاب ضد سلطنتي، از پيشگامان اعتصابها و مبارزات كارگران در قزوين بود.

عكس از فليكر