• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

پيامها

یکشنبه, 04 مرداد 1394 19:11

متوقف كردن  ايران در دستيابي به بمب، دخالت در امور منطقه و نقض حقوق بشر، چالشها و راه كارها
۲مرداد۹۴- ۲۴ژوییه۲۰۱۵
دوستان عزیز،
مايلم در ابتدا از دوستي و حمايت نمايندگان كنگره آمريكا نسبت به هموطنان سركوب شده‌ام در سراسر ايران و همچنين از حمايت و همبستگي شما با رزم‌آوران آزادي در كمپ ليبرتي در عراق، تقدير كنم.
اخیراً رژيم آخوندي نقض حقوق بشر درایران را افزایش داده است. اعدامها، از جمله اعدامهای علني به‌طور گسترده صورت می‌گیرد و زندانيان سياسي را مورد حمله و اذيت و آزار قرار مي‌دهند. از سوي ديگر محاصره ضدانساني عليه ليبرتي را شدت بخشيده‌اند.

پنج شنبه, 28 خرداد 1394 17:54

با کمال تأسف، از خبر درگذشت خانم انسیه بخارایی کاشی، مادر مجاهد شهید سید علی سید احمدی، از شهیدان قتل عام اشرف در ۱۰شهریور سال ۹۲، مطلع شدم.

جمعه, 11 ارديبهشت 1394 06:17

پيام مريم رجوي به مناسبت روز جهاني كارگر

مريم رجوي، اول ماه مه(11ارديبهشت)، روز جهاني كارگر را به عموم كارگران و زحمتكشان ايران تهنيت گفت و اعتراضها و اعتصابهاي گسترش يافته كارگران ايران را نشانه عزم استوار آنها براي پايان دادن به نظام سركوب و غارت و بهره‌كشي و سرنگوني رژيم ولايت فقيه دانست.
وي خاطرنشان كرد كه شمار دست كم 1300 اعتصاب و تظاهرات و تحصن كارگران در سال 1393 و د‌هها اعتراض ديگر در هفته‌هاي اخير گواه مقاومت و تسليم ناپذيري كارگران ايران در برابر بيداد و ستم ولايت فقيه است.

دوشنبه, 11 خرداد 1394 18:00

با كمال تأسف پروفسور راج بالدو رئيس هيأت صلح جهاني هندوستان و تئوريسين فلسفه تکامل و مؤسس جمعيت خداپرستان، از شخصيتهاي صلحدوست جهاني و يار ديرينة مقاومت ايران، در هندوستان درگذشت.

جمعه, 28 فروردين 1394 20:22

•  جلال كه پس از يك جراحي 6 ساعته جان باخت، از مدتها پيش در ليستهاي بيماران اعزامي به كشورهاي مختلف از جمله فنلاند و انگليس و در ليستهاي ارسالي براي خانم جين لوت نماينده دبيركل بود.
•  فراخوان خانم رجوي به آمريكا و ملل متحد به اقدام فوري براي پايان دادن به محاصره پزشكي كه از  مصاديق بارز جنايت عليه بشريت است

بعد از ظهر روز جمعه 28 فروردين 1394 مجاهد خلق جلال سيد عابديني پس از يك جراحي 6 ساعته در بيمارستاني در بغداد، بر اثر محاصره ضد انساني پزشكي و عدم دسترسي آزادانه به بيمارستان و خدمات درماني و تأخير در معالجه و جراحي جان باخت.  

عكس از فليكر