• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

پيامها

یکشنبه, 23 فروردين 1394 21:47

با كمال تأسف، مادر بزرگوار،خانم بتول اميدوار (گلزاده غفوري) مادر سه تن از شهيدان مجاهد خلق، محمد صادق، محمد كاظم و مريم گلزاده غفوري، روز جمعه 21 فروردين، دار فاني را وداع گفت.
مجلس ترحيم و مراسم بزرگداشت وي امروز (يكشنبه 23 فروردين)، با حضور جمع كثيري از مردم در مسجد قائم تهران برگزار شد.  
مريم رجوي با درود به روحاني مبارز و مجاهد آيت الله گلزاده غفوري و درود به فرزندان و داماد شهيدش و يادآوري  ستمهاي بيكران رژيم پليد ولايت‌فقيه بر اين خاندان مجاهدپرور، درگذشت مادر شهيدان خانم اميدوار را تسليت گفت و همزمان با پيوستن او به فرزندان و داماد شهيدش مجاهد خلق، عليرضا حاج صمدي، براي او شادي روح و علو درجات و براي خانوادة ايشان صبر و شكيبايي آرزو نمود.

شنبه, 22 فروردين 1394 10:47

كنفرانس بين‌المللي «صداي زنان روستايي در جهان»، طي روزهاي 19 و 20فروردين(8 و 9آوريل2015) در شهر سيودادرئال اسپانيا برگزار شد. مریم رجوی طي يك پيام ويدئويي براي اين جلسه، ضمن تقدير از تلاشهاي شركت‌كنندگان در اين كنفرانس، به تشريح مشكلات زنان ايران و راه حلها پرداخت. متن اين پيام را در زير مي‌خوانيد:

جمعه, 03 بهمن 1393 15:15

مريم رجوي، درگذشت ملك عبدالله پادشاه عربستان سعودي را تسليت گفت.
مريم رجوي با يادآوري مواضع شجاعانه ملك عبدالله در مسائل مربوط به جهان عرب و اسلام و به‌خصوص مواضع او عليه مداخلات فاشيسم ديني حاكم بر ايران و سياستهاي ضد انساني و ضد اسلامي اين رژيم عليه كشورهاي منطقه، ابراز اميدواري كرد كه رويكرد مقابله و قاطعيت در برابر اين رژيم كه ملك عبدالله آن را به درستي «رأس مار فتنه و ريشة همة مشكلات منطقه» توصيف كرده بود، بيش از پيش تقويت شود.

یکشنبه, 03 اسفند 1393 19:18

آندرانيك آساطوريان آهنگساز واستاد برجسته موسيقي ايران، هنرمند وارسته و محبوب مردم ايران، عضو شوراي ملي مقاومت و يار و هم‌آواي مجاهدان اشرفي، پس از نبردي سخت و استقامتي درخشان دربرابر بيماري سرطان، در 73 سالگي به سوي رفيق اعلا پركشيد.

چهارشنبه, 01 بهمن 1393 08:52

با كمال تأسف از درگذشت آقاي براتعلي اسكندر فيلابي، برادر بزرگتر پهلوان مسلم اسكندر فيلابي در ايران مطلع شديم.
رئيس جمهور برگزيده مقاومت اين فقدان دريغِانگيز را با آرزوي مغفرت و رحمت براي آن مرحوم به پهلوان مسلم اسكندر فيلابي مسئول كميسيون ورزش شوراي ملي مقاومت ايران، همسرش خانم مهين مشكينِفام عضو شوراي ملي مقاومت و خانواده بزرگ فيلابي صميمانه تسليت گفت و براي بازماندگان آن بزرگوار، صبر و شكيبايي آرزو كرد.

عكس از فليكر