• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

مقاله ها

شنبه, 05 دی 1394 21:41

به مناسبت درگذشت آقاي سیف الله کبیریان، يار و همراه چند دهه مجاهدين و مقاومت ايران، به خانواده محترم كبيريان، به ويژه همسر و دختر او، به هموطنان عزيزمان در قائمشهر و به جامعه خانواده‌هاي شهيدان و زندانيان سياسي در سراسر ايران تسليت مي‌گويم.
زنده‌ياد سیف الله کبیریان، از زندانيان سياسي در ديكتاتوري پيشين و  كانديداي محبوب مردم قائمشهر در نخستين انتخابات غصب‌شده مجلس شوراي ملي پس از انقلاب ضد سلطنتي

چهارشنبه, 02 دی 1394 16:07

مسیحیان ارجمند! 
پیروان عيسي مسيح و حاميان مقاومت ایران در سراسر جهان!
سالروز ميلاد پیامبر بزرگ خدا، عيسي مسيح(ع) را تهنيت مي‌گويم. همان پیامبر يگانگی و برابری و محبت كه به يارانش گفت: حال دستوری تازه به شما می‌دهم: يكديگر را دوست بداريد همان‌گونه كه من شما را دوست می‌دارم. و سلام بر مریم عذرا كه سمبل جاودان همين عشق و پرداخت است و در انجيل «مورد لطف خدا» توصيف شده است.
و اين ايثار و عشق بيكران و بي‌چشمداشت، پيام مشترک همه انبيا و فرستادگان خداست.

پنج شنبه, 19 آذر 1394 13:27

پیام مریم رجوی به جلسه در پارلمان انگلستان به مناسبت روز جهانی حقوق بشر

اعضاي محترم مجلسين بریتانیا، به يكايك شما و به اجلاس‌تان درود مي‌فرستم.
روز جهانی حقوق بشر، به يك معنا روز ایران و مردم ایران است؛ زيرا كشور من يكي از جاهايي است كه بيشترين عطش و اشتياق به حقوق بشر وجود دارد. روز ایران است زيرا در جهان كنوني بيشتر از همه جا سرکوب شده و آزادی‌اش به بند كشيده شده و روز ایران است، زيرا مردم آن در تاريخ معاصر بيشتر از هر جا براي حقوق بشر نبرد كرده‌اند.
۱۲۰ هزار مجاهد و مبارز اعدام شده، از جمله سي هزار زندانی قتل عام شده در  سال ۱۳۶۷ و مجاهدان اشرف و لیبرتی كه در پايداري عليه اين رژیم جان باختند، همگي حقوق بشر ایران را با خون خود نوشته‌اند.

سه شنبه, 24 آذر 1394 17:28

سخنرانان عالیقدر،
دوستان عزیز
به همه شما سلام مي‌كنم و از توجه شما به مسأله ایران و مقاومت مردم ایران سپاسگزارم. هم چنین از حمايت شما از مردم ایران برای مبارزه‌شان در راه آزادی و حقوق بشر تشکر می‌کنم.
جاي خوشوقتي است كه گروه قابل توجهي از سياستمداران پراعتبار مانند شما با يك واقع‌گرايي تحسين‌برانگيز، راه حل بحران خطير خاورمیانه را در ايستادگي در مقابل افراطی‌گری اسلامي، به‌ویژه در برابر دیکتاتوری ديني ایران به مثابه  کانون بنیادگرایی و تروریسم و در حمايت از مبارزه مردم و مقاومت ایران يافته‌اند. مقاومتي كه براي نجات ایران از استبداد و بربریت و براي احيای تمدن و صلح و همزيستي و پايان دادن به ترس و ترور تحت نام اسلام، متعهد شده است.

دوشنبه, 16 آذر 1394 17:52

مراسم بزرگداشت منصور قدرخواه عضو شورای ملی مقاومت ایران

دوستان عزيز!

به همه شما ضايعه درگذشت همرزم عزيز شورايي زنده ياد منصور قدرخواه را تسليت مي‌گویم. به خصوص مي‌خواهم از همين جا به مادر گرامي ايشان که می‌دانم این واقعه برایشان بسیار دردناک بوده و به خانواده و مردم اصفهان و جامعه هنرمندان ايران تسلیت بگویم.

این فقدان دردناک را هم چنین به همه اشرفیها در رزمگاه لیبرتی و به مسئول شورا تسلیت می‌گویم.

نام قدرخواه اين هنرمند پرشور، مثل آندو، مثل منوچهر سخايي، آقاي عالیوندی، عماد رام و مرضيه عزيز به همراه همه شهيدان و درگذشتگان عضو شورا زنده و باقي خواهد بود. شخصيت صميمي و بي‌آلايش و عشق و ايماني كه در اين مبارزه از خود نشان داد، و اين كه هميشه مدافع اشرفي‌ها بود، از ياد نخوهد رفت.

عكس از فليكر