• برای وصل به سایت جدید روی این لینک کلیک کنید http://www.maryam-rajavi.com/

مقاله ها

شنبه, 14 آذر 1394 16:54

با درود به روان پاك مادر مجاهد خلق، اشرف طالب زاده(قوامي)، درگذشت او را به مردم گيلان به ويژه هموطنان‌مان در شهر رودسر، به جامعه خانواده‌هاي شهيدان و زندانيان سياسي در ايران و به فرزند او خواهر مجاهد زهرا قوامي تسليت مي‌گويم.
خانم اشرف طالب زاده، از مسئولان شبكه‌هاي تشكيلات مادران هوادار مجاهدين در شمال ايران در سال‌هاي شروع حاكميت خميني دجال  و يكي ديگر از مظاهر پايداري زنان ايران در برابر فاشيسم ديني است.

جمعه, 13 آذر 1394 12:20

فروغ عمر مادر عزيزمان، خانم مهري جنت‌پور (مادر داعی‌الاسلام) به خاموشي گراييد. اما ايمان و استواري او در مبارزه عليه آخوندهای حاكم و  عشق و شيفتگي او به اشرفي‌ها هم‌چنان باقي است و بي‌شك زنان و دختران ايران آن را تكثير مي‌كنند.

یکشنبه, 08 آذر 1394 14:48

با ابراز تأسف از درگذشت شادروان ابوالقاسم شمس هنرمند پيشكسوت ایران، فقدان اين پدر بزرگوار را به استاد محمد شمس رهبر اركستر و عضو شوراي ملي مقاومت ايران و هم‌چنين به خانواده محترم شمس تسليت میگویم و براي آنها آرزوي صبر و شكيبايي میکنم.

چهارشنبه, 11 آذر 1394 13:20

درگذشت نابهنگام آقاي منصور قدرخواه عضو گرانمايه شوراي ملي مقاومت ايران براي من و تمام خانواده مقاومت ايران يك ضايعه اندوهبار است
امروز شوراي ملي مقاومت ايران يك عضو ارزنده، جامعه هنرمندان ايران يك فيلمساز متعهد و مردم ايران يك مبارز آزاده و صميمي را از دست دادند.
فقدان او را به خانواده محترم قدرخواه و مادر گرامي‌شان، به مردم اصفهان، به جامعه هنرمندان ايران، به اعضاي شوراي ملي مقاومت و به مسئول شورا تسليت مي‌گويم.

سه شنبه, 03 آذر 1394 19:47

پیام مریم رجوی به مناسبت روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان
روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان، روز رسوایی رژیم زن‌ستیزی است که پایه‌های حاکمیت خود را بر سرکوب و تبعیض علیه زنان بنا کرده است و روز مظلوميت زن ایرانی است که ۳۷سال است همه عرصه‌های زندگیش تحت نام خدا و اسلام، هدف خشونت و تبعیض قرار می‌گیرد.
سرچشمه خشونت علیه زنان در این دوران بنیادگرایی اسلامی است که ریشه اندیشه آن زن ستیزی است و زنان باید با تمام قوا علیه آن قیام کنند.
در این روز به یاد دهها هزار زن قهرمانی هستیم که در مبارزه علیه فاشیسم دینی شکنجه یا اعدام شدند.
به یاد دخترانی مثل ریحانه و فریناز که در برابر تعدی دژخیمان این رژیم ایستادند و جان خود را از دست دادند و زنانی که رنج زندان و شکنجه را به جان خریده و در مقابل این رژیم ایستادگی می‌کنند.

عكس از فليكر